Szablon graficzny sklepu z urządzeniami i myjkami ciśnieniowymi

Dla dystrybutora myjek ciśnieniowych włoskiej firmy Lavor przygotowaliśmy nową szatę graficzną. Głównymi założeniami do realizacji były:

  • Poprawa estetyki szablonu
  • Wdrożenie wygodnej wersji mobilnej
  • Uproszczenie nawigacji
  • Przygotowanie konfiguratora myjek

Uproszczenie nawigacji sklepu internetowego

Już na etapie projektowania wyglądu sklepu internetowego musieliśmy rozwiązać jeden z większych problemów – uproszczenie i czytelność menu.

W poprzednie szablonie graficznym użytkownicy zgłaszali problemy z odnajdywaniem właściwych kategorii co skutkowało mniejszą konwersją.

Wykorzystaliśmy poziomy układ menu z rozwijanymi podkategoriami. Zrezygnowaliśmy z wersalików (samych wielkich liter) w nazwach kategorii co ułatwiło czytanie nazw i odnajdowanie właściwej.

Na podstronach w lewej kolumnie drukowane jest dodatkowe menu z podkategoriami przeglądanej przez użytkownika kategorii. Ma to na celu umożliwienie wprowadzenia szczegółowej kategoryzacji bez konieczności wyświetlania skomplikowanego drzewa w rozwijanym menu.

Dedykowany konfigurator myjek ciśnieniowych

Opis kilka akapitów

Intuicyjna i przejrzysta wersja mobilna sklepu internetowego

Intuicyjna i przejrzysta wersja mobilna sklepu internetowego

Estetyczny i funkcjonalny sklep internetowy

Maszynka do mięsa ZELMER dzięki wysokiej mocy 1900 W potrafi zmielić 2,5 kg mięsa na minutę. Zestaw zawiera różne rodzaje sitek oraz szatkownicę, dzięki czemu może służyć nie tylko do mielenia mięsa, ale również do innych prac kuchennych. Wbudowane sprzęgło zabezpiecza silnik przed zablokowaniem.

Ⓒ 2022 KQS Design Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Projekt i wykonanie strony internetowej dotSell Projektowanie stron i pozycjonowanie w Google

Zapytaj o ofertę